Spanx Queen je Top 7 Atlanta Boutiques

Spanxová zakladatelka Sara Blakelyová žertí: “Jsem v blátě.” Uznávajíc, že ​​ženy potřebují pevný základ pro svůj styl, vybudovala říši věnovanou definici našeho vzhledu. Je to také zákazník, který není nonsens, žena, která může rozmazlovat butiku tak rychle, jak dokáže spatřit kalhoty pod bílými kalhotami.

“Nejsem prohlížeč,” říká rušný 38letý. S její první dítě na cestě (ona byla pět měsíců na našich fotkách!) A podnikání k běhu, ona hones finessed nákupní techniky.

Začneme naši nákupní cestu na adrese Tootsies, jeden z jejích nejoblíbenějších míst v Atlantě (naproti náměstí Lenox Square), kde si vybírá vrcholy a šaty z regálů a během několika minut se s nimi hodí s patami na podpatku (www.tootsies.com). Ona nás zdvořile odvetila, vklouzla do místností, kde se objevila Nanette Lepore, Diane von Furstenberg, Milly, Nicole Miller a další designérské štítky. Sara se vynoří pár minut později v dokonalých letních šatech, které vidíte na naší fotografii. Je to rychlá studie, přesně věděla, co je po ní – jako lustrové náušnice a perfektní punčochové sandály ve fialové a červené. Spokojeně se skrývá, Sara se sklání a sdílí další tajemství nakupování. Zde jsou její oblíbené tipy.

Sara’s Faves v ATL

Aric C. Kosmetika
Sara se často objeví v křesle Aric Castleberry, aby měla obočí a make-up pro zvláštní příležitosti (ve skutečnosti by ani nezačala nakupovat s námi, dokud neudělala oči a tváře). Výrobky společnosti Aric jsou prodávány výhradně v kabině uvnitř Tootsies. Sara není jeho jediný fanoušek. Aric říká, že rozvinul pověst kolem Atlanty jako “Nejlepší trhliny ve městě – a to není žádný tweezing.
 Kontaktní informace:
 3209 Paces Ferry Place NW; (404) 237-9842

Jeffrey Atlanta
Zde je místo, kde se dá spojit špičkové boty s džíny s rovnými nohami a příležitostnými vrcholy. Výběr (myslíte si, že Prada a Christian Louboutin) mohou způsobit, že se Sex a městští hvězdy zblednou (nachází se v Phipps Plaza).
 Kontaktní informace:
 3500 Peachtree Rd NE # A3; (404) 237-9000 nebo www.jeffreyatlanta.com

Junkmanova dcera
Míchání nových a ročníků přichází přirozeně, takže Sara jde do Little Five Points za to, co jí říká “nepřijmout sebe” příliš vážně. “” Prohledávám a rychle vytahuji čtyři nebo pět věcí. Miluju míchat couture s cenou. “
 Kontaktní informace:
 464 Moreland Ave NE; (404) 577-3188

Range Boutique
Většinou se Sara líbí dobrému nákupu a Range vyplňuje účet. “Jdu sem za roztomilé, cenově dostupné kusy,” říká. To zásoby návrhářské oblečení z Kalifornie a ceny všechno za méně než 300 dolarů. “Jsou také skvělí obchodníci s korálekmi,” říká, když odkazuje na počítadlo Brina Beads, kde můžete vyzvednout unikátní náhrdelníky.
 Kontaktní informace:
 3231 Cains Hill Place; (404) 816-8230 nebo www.rangeboutique.com

Bang-On
Líbí se mi vyrábět vintage-vypadající trička tím, že vybírá obrazovky tisky zde, “říká. Tato prodejna Little Five Points odpovídá stovkám výtisků různých typů triček. Můžeme si jen představit chladné košile, které udělá pro své nové dítě letos v létě.
 Kontaktní informace:
 1152 Euclid Ave; (404) 222-6466 nebo www.bang-on.com

Intimita
Sara se vkládá do tohoto obchodu se spodním prádlem Phipps Plaza, a to za fantazie a skryté věci. (Dokonce i Sara ne vždy nosí Spanx.)
 Kontaktní informace:
 3500 Peachtree Rd NE # E29; (404) 261-9333 nebo www.myintimacy.com

Ссылка на основную публикацию
2019