Rozpočet víkendový výlet na pláž Santa Rosa na Floridě

pátek
Získejte pocit plážové chalupy k ukrácení nejlépe udržovaného tajemství v oblasti: kajuty u hotelu Stát v Grayton Beach Park (floridastateparks.org/graytonbeach) s promítacími verandami a plnými kuchyněmi. (Bill: 260 dolarů na dvě noci, spí šest.) Pak se ponořte do kultury 30-A (pobřežní dálnice, která se stala v de facto přezdívkou oblasti) s večeří na Červená čára (theredbar.com). Vyzdobený filmovými plakáty a disco koulemi, tato zařízení podává čerstvě zčernalé skupinové a plážové koktejly v barevném místě oblíbené místními i turisty. Noční jazzová kapela také neublíží. (Bill: 60 dolarů za dva, včetně nápojů; hotovost nebo jen šekem.).

sobota 
Jděte po silnici k Žluté oceánské sporty (yellowfinoceansports.com) k pronájmu plážových křižníků. (Bill: 30 dolarů za dva celodenní nájemné.) Pak pedál 2 scénické, bez kopce kilometrů podél dlážděné cyklostezky k bílým plotem plotů Seaside. Chyťte zdravou snídani s ovocnou šťávou a ovocnou šťávou a pomerančovou šťávou (pomeranč, citrón a grapefruit). Raw & Juicy (850 / 231-0043), jeden z pěti nákladních automobilů Airstream perma-parkoval pošta Seaside. (Bill: 24 dolarů za dva.) Po procházení open-air trhu a obdivovat ikonu Přístavní kaple, vrátit vaše kola a houpat se kolem Grayton General Store (850 / 534-0372) pro čipy, nápoje a sendviče vyrobené na objednávku. (Bill: 20 dolarů za dva)..

Pak strávit líné odpoledne (a v!) Vody na soukromé pláži státního parku, kde je písek bílý a voda modře jako kdekoliv na pobřeží Emeraldova pobřeží na Floridě. (Neříkej davům jinde!)

Nechte si večeři s rybami tacos a a Slaný pes (vodka a grapefruitová šťáva v sklenici ze slané soli) při Místní Catch Bar & Grill (localcatch30a.com). (Bill: 46 dolarů za dva.).

Neděle
Projděte se po jednom kilometru dlouhé cyklostezky státního parku skrz pobřežní les z dubových křovin a borovicových ploch. Pak se dostanete na cestu Kavárna ibišek (hibiscusflorida.com) pro odpolední sezónní pokrmy podávané ve stylu bufetu ve velkolepé zadní terase. Nenechte si ujít mimosas jen pro darování, které získávají peníze pro místní neziskové organizace. (Bill: 34 dolarů za dva, včetně dvou mimosů za 2 dolary za sklo)..

Pak si prohlédněte rozlehlé řecké obrození Wesley House (floridastateparks.org/edengardens) pod majestátními mechovitými duby Eden Gardens State Park. (Bill: $ 12 za vstup do parku a výlety.).

Celkový součet: 486 dolarů

Ссылка на основную публикацию
2019