Restaurace Palm Beach County

Dostupná chuť
Tjeho oblast je domovem pevných příkladů květenské kuchyně, lehčí verze karibských a latinskoamerických příchutí spojených s klasickými oblíbenými floridskými.

Restaurace Havana se může pochlubit barevným, funky, 24hodinovým oknem. Uvnitř objevíte rodinnou restauraci s solidním servisem a spokojenými zákazníky. Tamal Cubano, čerstvá kukuřičná moučka, provázená ostříhaným vepřovým masem, která je prezentována v jemné šlehačce, nabízí nejlepší tlukot za pětatřicet dolarů. Pan con Lechon uspokojí s horkou, křehkou vytahovou vepřovou marinovanou v čerstvých pomerančích a česneku a pomalu se praží po dobu šesti hodin. Je to neuvěřitelné, stejně jako opékaný koník a beránka.

Části jsou zde velké. Spolumajitel Rafael Perez vaří bez bavlněného tuku nebo MSG a vy můžete ochutnat rozdíl. Jedná se o kubánské jídlo v nejvíce autentické a nejzdravější. Možná budete chtít přestat na cestě ven z města (jako já) pro horké Chicharrones de Pollo (ostřílené a smažené kuřecí kousky) nebo smažené plantejty a sklenici čerstvé melounové šťávy. 6801 South Dixie Highway, West Palm Beach; (561) 547-9799 nebo www.havanacubanfood.com. Předkrmy, polévky a saláty: $ 1.75 – $ 9.45; obědové vstupy: 6 dolarů; večeře: $ 10 – $ 14. 

Little Moir’s Food Shack
Byl jsem varován před malým mořem, ale ne kvůli jeho poloze (pásmo v Jupiteru na Floridě asi 15 kilometrů severně od West Palm Beach se znamením, který uvádí: Food Shack). Hlavně jsem slyšel, že by bylo nemožné se dostat dovnitř.

Dobré výzvy jsou lákavé, stejně jako kuchyně Michaela Moira. Nalezl jsem místo na přeplněném pultě vedle pravidelného (každý, kdo se tu jede, stává se pravidelným), který se také stalo zakladatelem Burt Reynolds & Friends Museum, který se nachází přes dálnici z Shack. Nezáleží na celebritách, je to jídlo, které zaujme.

Posádka slouží osvěžujícím jednoduchým a kreativním jídlům, jako je Conch Gazpacho nebo čerstvý záchvěv dne, který se skládá ze všeho od sladkých brambor nebo yucky až po lemongrass nebo tortillas. Většina pokrmů je podávána se zeleninou a neobvyklým dresinkem, jako je banán-borůvková salsa nebo cherryaki.

Chtěla jsem vyzkoušet všechny denní speciality, ale to by trvalo nějakou dobu a já jsem nechtěl, aby mě opovrhli hladoví hosté čekající na vstup. Určitě se chci vrátit k nejlepším malým chalupám na Floridě. 103 Jižní USA 1, Jupiter; (561) 741-3626. Vstupy: $ 14 – $ 20. 

Markovo město
Mark Militello má všechny správné kroky. Někteří ho považují za jednoho z kuchařů odpovědných za uvedení kuchyně z jižní Floridy na kuchařskou mapu.

Jeho čtvrtá restaurace, Mark’s City Place, se nachází v srdci nákupní a jídelní čtvrti West Palm Beach. Nabídka kombinuje ty nejlepší ingredience, které nabízejí možnost výběru pro každého hosta, včetně pizzy z dřevěných pecí, těstovin, čerstvých mořských plodů a steaků.

Nechcete ujít elegantní sushi bar. Sushi šéfkuchař Roy Villacrusis bere tyto lahůdky na nebývalou úroveň. Je to víc než průměrná kalifornská role – je to pravé jedlé umění. Roy se tak vášnivě obhájí o sushi, je povinen přeměnit non-sushi jedlí na celoživotní přeměnu.

Vyzkoušejte podpisové podmáslí smažené kalamáry, ale ušetříte prostor pro steak z pásu New York, který je suchý ve věku, dokonale mramorovaný, s neuvěřitelnou chutí. Jeden sousto doprovodných makaronů a sýra a budete vědět, proč Mark je bývalým příjemcem prestižní ceny Jamese Bearda za nejlepší kuchaře na jihovýchodě. 700 South Rosemary Avenue; (561) 514-0770. Předkrmy a sushi: $ 2- $ 20; entrées: 12 až 39 dolarů.

“Palm Beach County” je od ledna 2004 vydání Southern Living.

Ссылка на основную публикацию
2019