Nová ViBe Virginia Beach

Společnost Southern Living spolupracuje se společností Virginia.org, aby vytvořila síť blogů pro hosty. Dnešní příspěvek poskytuje hostující bloggerka Brianna Simmonsová z Casual Travelist. Každé pondělí a čtvrtek se znovu podívejte na nové způsoby, jak prozkoumat stav Virginie.

Virginia Beach může být nejlépe známá pro míle pláží, jeho ikonické 3 míle dlouhé promenádě a klidný pobřežní životní styl. Jen pár bloků od rekreační oblasti se děje renesanční družina. ViBe Creative District, který zahrnuje 13 bloků mezi Kongresovým centrem a promenádou, je nezisková iniciativa určená k podpoře kreativity a komunity ve Virginia Beach. Stále rostoucí počet kuchařů, umělců a podnikatelů v budoucnu nazývá toto území domovem.

vibe-arts-district.jpg

Nástěnná malba: Galerie Studio 17, Obchod a místo událostí od návrhů OnieTonie ™

Směs východního Austinu a východního pobřeží surfování, příchuť zde je 100% místní. Nenechte si ujít měsíční “První pátek Vibe”, který se konal první pátek každého měsíce, aby vyzdvihl měnící se seznam místních umělců, kuchařů a hudebníků. Zde je několik z mých oblíbených firem, které dělají ViBe Creative District vzrušujícím přírůstkem do Virginia Beach.

Komuna Bezprostředně po vstupu do Commune víte, že tato kavárna je někde, kde chcete být. Betonové podlahy vyzdvihují moderní rustikální prostor ukotvený dlouhým společenským stolem a lemovaným příjemným espreso barem. Farma, která se stane s vědomím, není jen koncept, je to způsob života. Pokud se nepestuje na zahradě na místě, sdílí se sousedním bistrem Esoterickým, pochází pouze od těch nejlepších místních farmářů, vodáků a dodavatelů. Nabídka se stále mění podle toho, co je čerstvé a v sezóně, ale nikdy se nemusíte pokazit s pikantním pohankovým krepem naplněným kouřenou Surry šunkou, roztaveným sýrem a čerstvými zeleninovými zahradami podávanými vedle návykové spálené medové latte.

commune.jpg

Chartreuse Grafické designové a umělecké studio Chartreuse je vášnivým projektem Cindy Pennybacker. Nábytek nalezený v Chartreuse je náladový s náznakem městského okraje. Rekultivované dřevo najde nový život jako společný jídelní stůl; starožitné lehátko dostane moderní spin s černou andělskou křídlovou barvou. Pořádání sezónních pop-up obchůdků, umělců s vlastním uměním as kalendářem výtvarných tříd v díle, je Chartreuse vize kultivovat a podporovat tvůrčího ducha ve Virginia Beach Tři lodní káva V městě ovládaném Starbucksem, Virginia Beach byla dlouho po splatné kávě bez předstírání. Brad Ewing a jeho žena Amy, certifikovaný odborník na víno, začali pražit ve své garáži a prodávat své fazole a vařit na Staroměstském farmářském trhu. Pečená v malých sériích, Three Lines Coffee je ovocná a složitá, zdůrazňující nuance každé kávy, ať už se nalévá jako studená nebo studená. S novým prostorem v kreativním okrese ViBe, v němž jsou umístěny pokrývač a plnohodnotný kávovar, se tři lodě snaží být místem setkávání a stanou se východní částí kavárenské destinace a zároveň podporují ocenění dobré kávy v místní komunitě.

three-ships.jpg

Chesapeake Bay Distillery Virginie je dobře známá pro svou výbušnou scénu piva, ale divize Chesapeake Bay Distillery v Virginii Beach je v popředí rostoucího náladu řemeslných destilátů. Majitel Chris Richeson nedávno přemístil své provozování do své 17. chatové čtvrti, kde si můžete vyzkoušet nejnovější nabídky Chesapeake Bay Distillery v místní degustační místnosti. Jsem už dávno fanouškem jejich podpisu Duchy vodky Blue Ridge, které jsou čisté a snadno popíjené čisté nebo jako základ vašeho oblíbeného martini, zatímco jejich nový duch papriku naplněný vodkou má pikantní kop, který je ideální pro vaše další krvavé mary. Chesapeake Bay Distillery také podporuje místní vojenskou komunitu tím, že věnuje 10% svých výnosů Navy Seal Foundation.

Esoterický Sdílejte stejnou budovu historie budovy Virginie Beach a zahradu jako Commune, esoterické páry kreativní jízdné s různorodým a eklektickým menu piva. Nápadů majitelů Kristina a Tim Chastain, Esoteric má za cíl poskytnout intelektuální, ale hravé kulinářské zkušenosti při vzdání se pocty místním producentům Virginie. Začněte s konceptem z jednoho z nejlépe vybíraných pivních menu v oblasti a zatímco se menu stále mění, dům z lahůdek nebo posuvníků slaniny jsou vždy dobrou sázkou.

North End Bag Company Nezáleží na tom, co máte, všichni si zaslouží dobře vyrobenou tašku a právě to dělají Aaron a Sarah McLellan na North End Bag Company. Ručně vyráběné v každé fázi designu jsou tyto nadčasové pytle vyráběné s přepychovou plnou zrnitou kůží, odolným voskovým plátnem a zakončené měděnými nýty ručně taženými. Spíše než shromažďovat prach ve skříni, jsou tyto tašky navrženy tak, aby byly nacpané, poskakované a hodil; Tašky North End jsou vytvořeny s každodenním používáním a každý z nich bude mít v průběhu času jedinečnou patinu.

76thst_side.jpg

Foto: Ryan Rish / Kreativní mateřská cesta

Více informací o plánování dovolené na Virginia Beach naleznete na adrese virginia.org/beaches.

Ссылка на основную публикацию
2019