Nejlepší sousedství v jihu: 12South, Nashville

Proč to milujeme: Nashville oblíbená móda a životní styl destinace podporuje druh komunitní atmosféru, kterou nenajdete v nákupním středisku. Možná jsou to všechny ty historické čtyřstrové a zmrzlinové společenské.

Náš skvělý den: Začněte s farmovou vaječnou omeletu (8 USD) na adrese Pěnová opička kavárna (frothymonkey.com), jeden z hrstky 12South podniky působící v rekonstruovaných bungalovech z dvacátých let minulého století. Pak prohlédněte perfektně rozbité vinobraní kovbojské boty Katy K Ranč oblékání (katyk.com); řemeslný denim na Imogen + Willie (imogeneandwillie.com); a Dům Harlow šperky a Myne grafické šaty na MODA (modanashville.com). Ukončete večerní mrzutou večeři, ať se říká, duhový pstruh plněný krabím masem a Bentonovou slaninou ($ 25) na Fish & Co. (fishco-nashville.com).

Top Tastemakers: Imogene + majitelé Willie Carrie a Matt Eddmenson dostanou kudos pro své vysoce kvalitní džínové džíny (často načrtnuté, šité, vybavené a dokončené na místě), ale je to dvojice přijíždějících, příchod všech událostí (dvorní koncerty, ochutnávky krému), které z nich dělají de facto starosty 12South.

Ideální suvenýr: Stohovatelné, strukturované stříbrné kroužky (od $ 32), ručně tahané Nashville kovy Larry Wilkes. MODA plánuje výstavu své práce 12. července.

Všichni mluví o: Urban Grub Fish Pit & Jižní Cantina (urbangrub.net), který byl otevřen v dubnu, se svými třemi terasy a vynalézavým menu pokrmů, jako je lobster BLT flatbread (11 dolarů) a ancho chile-chocolate-cheesecake (12 dolarů).

Ссылка на основную публикацию
2020