HomeAway dává volný pobyt v pohádkovém skotském hradě

HomeAway a Disney chtějí vy být jejich host. Při přípravě na premiéru živé akce Disneyovy adaptace Kráska a zvíře hraje s Emma Watson a Dan Stevens, HomeAway se spojuje s Disneyem zacházet s jedním šťastným vítězem a 20 hosty na pobyt v pohádkovém zámku ve Skotsku.

Od dnešního dne můžete vstoupit, abyste získali balíček cen, který zahrnuje nezapomenutelný pobyt za pět nocí v majestátním zámku ze 14. století, který se nachází ve velkém širokém okolí někde v Duns ve Skotsku. Cestovní podmínky pro vítěze a až 20 jeho oblíbených lidí jsou zahrnuty. Může to být!?

Podle tiskové zprávy skupina bude mít celý hrad a všech 1200 jeho ohromujících akrů, aby si mohli vychutnávat, jak si přejí, a to včetně činností od lukostřelby až po sokolnictví. “Nebo oni možná dávají přednost tanci, zpívání, čtení knih nebo dokonce dokonce mluvit s nábytkem a doufám, že se o tom vrátí, stejně jako ve velmi očekávaném filmu.”

Duns Castle, jehož nejstarší části pocházejí z roku 1320, není veřejně přístupné a je oblíbeným místem pro svatby, fotografické záběry a firemní zábavy. Majitelé nemovitosti, Alick a Aline Hay (spoiler: nejsou to čajníky), mají vlastní zámecké zahrady a jsou na dosah ruky, aby zajistili, že hosté budou mít příjemný a nezapomenutelný pobyt.

Do soutěže HomeAway.com/Disney můžete vstoupit, až do 31. března skončíte. Hodně štěstí!

Ссылка на основную публикацию
2019