Důvody, proč milovat jaro v konské zemi

Výběr důlního dostihového jezdce je jako snaha navrhnout profesionální fotbalový tým při pohledu na skupinu desetiletých dětí “, říká závodní ikona Cot Campbel z Aiken, Jižní Karolína.

Campbell by to věděl. 89 let starý závod měl ve svých 12 letech po svém prvním závodě. Po úspěšné reklamní kariéře založil Dogwood Stables v Gruzii a vytvořil praxi sdružování koní – zpřístupňuje vlastnictví tak, že dovoluje více investorům sdílet náklady, což je strmé. Když se Campbell a jeho žena rozhodli, že je čas zjednodušit, přesunuli se do Aikenu, města milujícího koně, bohatého na tradice.

Nemusíte trávit hodně času na tomto fotogenickém místě méně než hodinu severovýchodně od Augusty v Georgii, abyste zjistili, proč by tahle milovníka koní tady gravitovala. Když projíždíte tunelem živých dubů na silnici South Boundary Avenue a vyjedete na jihovýchodní silnici Two Notch Road, budete muset zpomalit dolů – když projdete to, co Campbell považuje za nejkvalitnější tréninková zařízení na světě. (Slovo na etiketě: Nikdy nevstupujte do soukromé stáje bez pozvání majitele, řídit velmi pomalu u stájí a školicí zařízení a vždy dát koním právo na cestu.)

V Aiken je koně okres, můžete mít štěstí a slyšet hromu kopyta na Aiken tréninkové dráze, kde Aiken zkoušky se konají každý březen. Osamělý živý dub na trati označuje pohřebiště Blue Petera, vítěze z roku 1948, Thoroughbred from Aiken.

Kůň sem přijde, aby se připravil na legendární zkoušky silových a rychlostních závodů, jako jsou Kentucky Derby, Preakness, Belmont Stakes a Pohár chovatelů. Je pravděpodobné, že se jedná o více lukrativních událostí než Derby, s peněženkou ve výši 2 milionů dolarů. (Inaugurační běh světového poháru Pegasus na pláži Hallandale na Floridě v lednu letošního roku přinesl peněženku ve výši 12 milionů dolarů.) Dokonce tak Campbell říká, že majitelé stále považují Derby za nejvyhledávanější závod všech, protože “Je to jediný závod o které se dozvěděla každá lidská bytost. “

The Wilcox Inn in Aiken, South Carolina
Historické hostinec The Willcox se nachází v centru města Aiken.
Peter Frank Edwards

Také by vás mohlo zajímat:

Je tu něco o městech koní, jako je Aiken, který vás přiměje k vstupu do klubu – nebo alespoň předstírat, že máte. Prohlédněte si The Willcox, historický hostinec (a část Jižní Živobytí Hotelová kolekce), která se jednou podařilo dobře pracovat, kteří v Jižní Karolíně zimovali. V pěší vzdálenosti od centra města má impozantní pokoje; jezdecké umění; pohostinný personál; a zasněný, zastrčený bazén. Celá lobby se může stát místem, kde se shromažďuje živá hudba, takže pokud máte v plánu skrýt se brzy, požádejte o pokoj na zadní straně, na každém konci hostince.

V Rose Hill Estate, která zaujímá celý městský blok, si můžete rezervovat pokoj v historickém panském sídle – nyní The Inn at Rose Hill – a prohlédnout si zahrady. Dlouhá paní paní Sheffielde Phelpsová zde pomohla uspořádat Zahradní klub Jižní Karolíny. Její dcera Claudia Lea pracovala s kamarádkou, zakladatelem skautských dívčích Juliette Gordon Low, která organizovala Aikenovu první dívčí skautskou jednotku.

Růže Hill Estate Chapel
V budově Rose Hill Estate byla bývalá zahradní bouda přeměněna na svatební kapli doplněnou jasně červenými dveřmi.
Peter Frank Edwards

Zatímco jste na Rose Hill, můžete slyšet příběh o zaváděných tenisových hrách, kteří požadovali, aby koktejly byly v neděli odpoledne poslány ke dvoru. Nejen, že oddaná paní Phelpsová odmítá podávat alkohol v sobotu, ale měla také strom zasazený uprostřed svého tenisového kurtu.

Kdysi samostatné panství, Rose Hill je nyní obzvláště populární u golfistů – někteří z nich přicházejí z Augusta National Golf Club – a s nevěsty. Původní koňská stáj byla znovu vyvinuta jako fantastická restaurace s bílým ubrusem, jménem restaurace The Stables. (Dělat ne vynechejte násilné kolíčky zelených – důvěřujte nám.)

V centru města Aiken najdete celou řadu nákupů, jídel a nočního života na ulici Laurens Street. Alley, hned u Laurense, má spoustu skvělého jídla na místech, jako je The Bradley, kde si můžete připravit jídlo z pimiento sýrového toastu se sladkou chutney, krabovou polévkou a dalšími předkrmy. V Trio Bar & Kitchen najdete hamburgery tak šťavnaté, že budete potřebovat kalhoty, nebo ochutnáte čerstvé chleby a místní italské jízdné na Alloro. Za místní ulicí vás místní lidé odvedou do restaurace Malia, což je skvělé místo pro “oběd”; Aikenova pivovarnická společnost pro místní pivo a hospoda; Kavárna New Moon pro kávu s vysokým oktanovým číslem; a Cyndi’s Sweet Shoppe pro oranžové lanýže.

Sledujte Laurense na skvělé obchody a galerie jako Aiken Center for Arts, Fox & Lady, Aiken suché zboží, nitě, Epona, Lionel Smith Ltd. a Re-fresh.

Koňský Divine in Aiken, South Carolina
Peter Frank Edwards

Severní transplantace Dini Jonesová, majitelka Equine Divine na Laurense, nejen oblečí jezdce s oblečením a botami, ale také prodává sportovní módu, kterou diváci rádi nosí na dny, spolu s dary a domácími výrobky, které mají rádi to, co říká “sportovní “Jones žil v Aikenu asi šest let. “Byla to osoba koně, přišla jsem sem a našla jsem tolik lidí s podobnými názory,” vysvětluje. “Každý den je každý příležitost jezdit a dělat si zábava s koněm. Přišel jsem z Ohio, kde jsme měli tak chladné, šedé zimy. Chápu, proč tolik turistů a majitelů, kteří žijí v místech, jako jsou Vermont a New York, milují zimu zde v Aikenu. “

Jaro a pád jsou vysokou sezónou pro sety koní, s pólami světové třídy a plnokrevnými závoděními, nehovořími o lovu liščích, drezúrech, celoročních závodech lovců a skokanů a další. FYI, ubytování může být vzácné při velkých jezdeckých akcích, takže si rezervovat brzy.

Využijte výuku lekcí a / nebo řízené jízdy v Seahorse Stables, abyste prozkoumali Hitchcock Woods, úžasný městský les o rozloze 2100 akrů se 70 milými písčitými stezkami. Tyto lesy jsou domovem koní Aiken Horse Show. Vstupte do jezdeckého ducha na 101. ročníku, který se bude konat od 31. března do 2. dubna.

“Myslím, že lidé z koní jsou neobvyklé,” říká Campbell. “Mají nějakou sportovní krev a jsou v podstatě hazardní hráči. Jsou to postavy, mnoho z nich – pestré a zajímavé – velmi zajímavé. “

Ссылка на основную публикацию
2020