Denní výlet do Leesburgu ve Virginii

Sponzorovaný reklamní obsah: Společnost Southern Living spolupracuje s organizací Virginia.org a tvoří tak bloggerovou síť pro hosty. Dnešní příspěvek poskytuje hostující blogger Kelly Millspaugh Thompson ze Stylové Patiny. Každé pondělí a čtvrtek se znovu podívejte na nové způsoby, jak prozkoumat stav Virginie.

 

Nedávno jsme s kamarádem prozkoumali malebné město Leesburg ve Virginii. Narodil jsem se s rodinou na víkend v Leesburgu, protože můj táta vlastnil nějaký majetek “v zemi”, jak tomu bylo dříve. Chystáme se do auta a zajistíme hodinu jízdy na čerstvém vzduchu, ale nyní Leesburg je oblíbeným místem pro jídlo, víno, pivo, starožitnosti a historii.

 

Leesburg je skvělou destinací, pokud se chcete těšit na den dívek, abyste si mohli vychutnat nákupy a krásný oběd. Když se počasí oteplilo, kamarád a já jsme šli do Leesburgu na malé slunce, dobré jídlo a skvělé nakupování. Jedli jsme v rozkošné malé kavárně nazvané Shoe’s Cup + Cork, kde se jejich nabídka zaměřuje na trvale udržitelné a místní produkty, včetně piva Virginie a vína. Pokaždé, když jím tady, jsem ohromen a dnes se nijak neliší. Mým oblíbeným zbožím byly domácí hranolky z hlízy.

 

leesburg_4.jpg

leesburg_3.jpg

Po obědě jsme se vydali po Lightfoot Side Café, kde mají nejkrásnější dezerty! Měli jsme umírající citronovou tyčinku a čokoládové cookie. Restaurace Lightfoot je úžasný prostor ve staré bance. Pokud hledáte příjemný večer plný kouzla a fantastického jídla, musíte navštívit tuto nádhernou restauraci.

 

leesburg_2.jpg

leesburg_1.jpg

Poté, co jste se dostali na palivo, bylo načase jít do ulice se zděnými cihly a nakupovat a pokusit se vypálit některé z těch hřebíček. V centru Leesburgu se nachází široká škála nákupů – vše od šatů po starožitnosti. Královská ulice je hlavním tahounem, ale na bočních ulicích je tolik, co se dá vidět. Vždycky se mi líbí podívat se na vinobraní. Jeden z mých oblíbených je The Cottage, kde mají krásný sortiment vintage nábytku, dárků a domácího dekorace. Nikdy jsem nezanechal prázdné ruce. Některé z mých dalších “musí jít” obchody jsou velmi Virginia Shop, cukr Magnolia Boutique a Leesburg Antique Emporium.

 

 

leesburg_5.jpg

Můžete strávit den nebo týden v Leesburgu, kde si můžete prohlédnout vše, co nabízí. Několik dalších věcí, které musíte udělat ve svém seznamu, můžete udělat v Leesburgu:

  • Navštivte maminku Apple Pie a Leesburgský zemědělský trh
  • Chyťte drink v salonu Vintage 50 Brew Lounge
  • Podívejte se na místní scénu piva řemesla a vinařství v oblasti!

 

 

Více informací o Leesburgu ve Virginii najdete zde.

 

Ссылка на основную публикацию
2019