Cruise a Lake ve Virginii

Váš způsob průjezdu: říční člun
Odrazy podzimních barev se vlní v modré vodě Smith Mountain Lake jako Virginie Dare (800 / 721-3273) opustí přístaviště. Kapitán Gary Fisher pomalu otočí 63-stop dlouhou, 38-ti tunovou repliku bočního kola z 19. století do středu jezera, které je určeno k dvouhodinové prohlídce. “Projížděl jsem více než 40 let a plavil se na Panenské ostrovy,” říká Gary. “Mám rád, kdybych byl na vodě.”

Dnes ráno Gary vezme Virginie Dare až po horskou přehradu Smith na řece Roanoke a zpět. Po cestě vydá vyprávěnou prohlídku druhého největšího jezera (vznikla v roce 1966, kdy přehraděná řeka rozšířila 22 000 akrů sladké vody ve třech krajích Virginie), zatímco jeho cestující si sedli na oběd z vepřové kořeněné pražené koření , zelené fazole a francouzská cibulová rýže. Později během dne Dare opustí na večeři Cruise, která nabízí výhled na podzimní nádhera při západu slunce. “V noci se vydáme na řeku Blackwater,” říká Gary. “Jsem opravdu rád, že plavba, protože jste viděli západ slunce. A pak domy u jezera zapnout světla, a oni zářit po březích a odrážet ve vodě. to je hezký pohled. “

Více místních barev
Pokud jedete v první středu října, zaregistrujte se na prohlídku Wildlife Wednesday. Speciální obědová plavba je vyprávěním řečníka State Mountain Parku Smith Mountain Lake, který popisuje různé druhy volně žijících živočichů, jako jsou jelene a osprey, nacházející se podél jezera.

Dostávat se tam
Plavby odjíždějí z Virginia Dare Cruises & Marina, 3619 Airport Rd., Moneta, Virginie. Obědní plavby jsou poledne od pondělí do pátku, 11:30 v sobotu a ve 2:00. Neděle. Večerní plavby jsou pátek-sobota v 7:30. K dispozici jsou také vyhlídkové plavby bez stravy.

Ссылка на основную публикацию
2019