Cleveland, nejlépe zachované tajemství Gruzie

Nachází se na 650 akrech v horách Severní Georgie je panské sídlo panenky. Nejde jen o panenky. Mají velké tváře, široké oči a kudrnaté příze jako vlasy. Jsou to děti z kapusty. Místo je BabyLand General Hospital, a to je Cleveland, nejoblíbenější a surrealistická atrakce Gruzie.

Je to neobvyklé vytvoření podnikatele Xaviera Robertsa, který začal navrhovat, šit a prodávat tyto panenky v roce 1978. O několik let později si Coleco získala práva na panenky a značka se rozšířila, nabízet předměty budoucí nostalgie dětem po celé zemi. Roberts se ocitl za první iterací nemocnice pro panenku, která byla starou klinikou přestavěnou na toskánský a performativní prostor. Výkon? Narozené panenky. Nové zařízení, které funguje od roku 2009, je muzeum, předváděcí místnost a obchod (nazývané “osvětacím centrem”), který pokračuje v tradici. Tam, můžete samozřejmě vidět zelí Patch “narození” -z kapusty, samozřejmě-a přijmout vlastní panenku. Pro podrobný popis turné, který zažijete u společnosti BabyLand General, přejděte na Atlas Obscura, která shrnuje, jak jedinečná je celá zkušenost. Byl nazván bizarní, radost a zábava pro celou rodinu – budete muset naplánovat návštěvu v Clevelandu, abyste se ujistili.

BabyLand General je oblíbená destinace pro rodiny s malými dětmi, stejně jako fanoušky panen z kapusty Patch, kteří hledají dávku nostalgie osmdesátých let. Vstupné je zdarma a Provozní doba je od pondělí do soboty od 9:00 do 17:00. EST a neděle od 10:00 do 17:00. EST. Pokud se nemůžete dostat do Clevelandu, Gruzie, můžete si koupit panenky online. Pokud naplánujete návštěvu, nezapomeňte se zastavit u okouzlujících nedalekých měst Dahlonega a Helen.

WATCH: Nejlepších malých měst na jihu

Navštívili jste někdy Babyland General Hospital? Fanoušci značky Zelí Patch by měli naplánovat výlet do Clevelandu, pronto.

Ссылка на основную публикацию
2019